Steam Cüzdan Kodu Nedir?

Steam Cüzdan Kodu Nedir?

Steam Cüzdan Kodu Nedir?

Steam bilindiği üzere bir platform ve siz bu platforma giriş yapabilmeniz için üye olmanız gerekiyor. Steam cüzdan kodu ise bu platforma sizin tarafınızdan bakiye yüklenebilmesi amacıyla satışı yapılan kodlardır. Eğer ki siz bu platform için bir kod satın alırsanız o zaman oyun alabilir ya da oyun içindeki marketlerden alışveriş yapabilirsiniz.  Steam kodunu kullanabilmek için ise platforma giriş yapmanız ve sonrasında yukarıdaki oyunlar başlığındaki Stream cüzdan kodu kullan seçeneğini tıklayabilirsiniz. Satın almış olduğunuz kodları istediğiniz bir oyuna gelerek kullanabilirsiniz. Bu kodların fiyatları farklı seçenekler halinde sunulmuştur. Steam Cüzdan Kodu Satın Almak istediğinizde 3 liradan başlar 200–300 liraya kadar da çıkabilir. Burada ne kadar bir bakiye alacağınız ise tamamen size bağlıdır. Bütçenize göre hareket ederek tercih yapabilirsiniz.

Sitemiz üzerinde satışı yapılan Steam kodu ile hiçbir sorunla karşılaşmadan oyun alabilir ve devam edebilirsiniz. Üstelik bu kodu satın almanız durumunda istediğiniz zaman kullanma rahatlığına kavuşmuş olursunuz.

Bedava Steam Cüzdan Kodu Bulunabilir mi?

Bugün piyasada bu kodları bedavaya bulmaya çalışan ve bulduklarını iddia eden kişilerde vardır. Ancak bu kodlara o şekilde sahip olmak beraberinde başınıza sorun açmanızı sağlayabilir. Mesela kod ürettiğini iddia eden programların bilgisayarınıza zarar vermesi söz konusudur. Hatta Valve firması sürekli olarak denetim yaptığından dolayı kodun ne zaman üretilmiş olduğunu ve hangi firma tarafından satılmış olduğunu gördüğünde hesabınızı da kapatabilir.