Oyuncuların Yeni Gözdesi Pubg

Oyuncuların Yeni Gözdesi Pubg

Dünyada popülerliği her geçen gün artan ve 100 oyuncunun tek bir harita üzerinden birbirini yok etmeye çalıştığı Pubg oyunu ister bireysel olarak ister grup olarak tercih edilebilir. Aksiyon tutkunuysanız ve bunu bir oyunla da üst seviyelere çıkarmak istiyorsanız o zaman sizin tam işinize yarayacak Multiplayer bir oyun diyebiliriz.

2017 yılnda satışa sunulmuş olan oyunun Xbox One içinde sunulmuş farklı bir sürümü bulunuyor. Oyunun 2018 yılında İOS ve Android mağazalarındaki yerini almış olması da insanların bu oyun üzerindeki karakterlerini daha güçlü hale getirebilmeleri noktasında bir avantaj haline getirdi. Pubg’nin kendine özgü olan bir tarzı yok benzer oyun çok ancak sunmuş olduğu ektralar sayesinde de daha fazla ilgi görmüş olduğu biliniyor.

Farklı platformlar üzerinden oynanabilen bu oyunun popüler hale gelmesi ve daha fazla oyuncu kitlesine kavuşması oyunun da heyecanın daha üst seviyelere gelmesini sağlamış durumda. İnsanlar bugün karakter geliştirmede satın aldıkları ekstra özelliklerle de keyif yapmaya çalışıyorlar. Sitemiz üzerinden Pubg satın alarak oyuna dahil olabileceğiniz gibi boş zamanlarınızı da daha renkli bir hale getirmiş olacaksınız.

Pubg oyununun dikkat çekmesini sağlayan diğer bir faktörde oyun içerisindeki tasarım ve grafikler. Kendinizi oyunun akışına bıraktığınızda zamanın da nasıl geçtiğini fark etmiyorsunuz bile. Online bir oyun olan Pubg istediğiniz her yerden hesabınıza giriş yaparak oynayabileceğiniz bir oyun.

Pubg oyunu stoklarımızda mevcuttur.