Metin2 Karakterinizi Geliştirmek

Metin2 Karakterinizi Geliştirmek

Online olarak oynanabilen oyunlar arasında uzun süreden buyana dikkatleri çeken Metin2 bir rol yapma oyunu olarak tanımlanır. Oyun dünyasına genel olarak baktığımız zaman çok uzun süreden bu yana varlığını korumuş olmasına karşın popülerliğini de hiçbir zaman kaybetmemiş. İlk olarak piyasaya çıktığı 2005 yılından bugüne kadar geçen 14 yıllık süre içerisinde de çok büyük başarılara imza atarak bugün dünyada 17 ülkenin diline de çevrilmiştir. 

Metin2 bilindiği üzere imparatorluk ve savaş üzerine geliştirilmiş ve bir hikayesi olan oyun. Oyunun hikayesine baktığımız zaman ise uzak doğu hikayesini görüyoruz. 3 farklı imparatorlukta geçen bu oyunda savaşçıların amacı ise kendilerini geliştirerek imparatorluklarını büyütebilmek. Oyuna dahil olduğunuz zaman 4 farklı karakterden seçim yapabiliyorsunuz ve bu karakterlerin isimleri ise Savaşçı, Ninja, Şaman ve Sura’dır.

Her karakter farklı güçlere sahiptir bunun içinde siz kendi yeteneğinize göre birini seçiyorsunuz. Online oyunlara genel anlamda baktığımız zaman her oyunda da bir oyun içi satın alma söz konusu metin2 ejder parası da bu anlamda satın alabileceğiniz ve karakterinizi geliştirebileceğiniz bir sistem. Bu sistem üzerinden alım yapabilmek için üye olmanız gerekiyor. Çünkü Metin2 ejder parası satın aldığınız da size verilen kodu oyun esnasında giriyorsunuz ve bu sayede karakterinizi geliştirebilmek için gerekli olan ilk adımı atıyorsunuz. Sitemiz üzerinden alacağınız her Metin2 ejder parasını güvenli bir ödeme yoluyla satın alabiliyorsunuz.