Lol Rp Nasıl Kullanılır?

Lol Rp Nasıl Kullanılır?

Lol Rp yani diğer ismiyle League Of Legend Riot Games tarafından geliştirilmiş ve sunulmuş olan bir Multiplayer oyundur. 2008 yılında dünyaya duyurulmuş olmasına karşın 2009 yılından itibaren piyasaya sürülmüştür.

Daha ilk piyasaya çıktığı tarihten itibaren kendisine büyük bir oyuncu kitlesi bulan oyun dünyanın en çok oynanan oyunu olarak gösterilmiştir. 12 milyonun üzerinde oyuncusu olan oyunun baş tasarımcısına baktığımız zaman Steve Feak’ı görüyoruz. Oyunun piyasaya çıkmasında aslında DotA modundan esinlenilmiş. Ancak ondan farklı olarak 2 tane çeşidi vardır. Bu çeşitlilikler ise Kabiliyetler ve de Rünler olarak bilinir.

Oyunda sizin alacağınız her eşyanızın da gücünüze güç katacağını söyleyelim ancak bazı eşyalar var ki o sizin şampiyonluk olasılığınızı ciddi derece de artıracaktır. Riot Games şirketi Türkiye’de de bir ofis açmış ve Lol RP bununla birlikte bizim ülkemizde daha fazla ilgi toplamaya başlamıştır. Oyunda yapılan turnuvalar neticesinde çok fazla büyük ödül dağıtılmış bunun da yanı sıra oyun Türkçeleştirilmiştir.

Oyunda 3 farklı harita var bu da üç farklı tarzda oyun demek oluyor. Hatta günümüzde dahi oyun sürekli olarak geliştirilmeye devam ederken siz bunları okuduğunuzda bile güncellemeler sürüyor. 

Oyun satın alma bölümünden yüklenir ve burada kullanılan bu kodların süresi de 1 yıllık oluyor. Siz yeni kostüm almak istediğiniz zaman ise Lol RP satın almanız gerekiyor. Lol bazı dönemlerde kendisi de kampanyalar düzenleyerek bonus RP’ler sağlamaktadır. Bu kampanyadan alınan bonuslar ise iki katı olacak şekilde hesaplanarak yüklenir.

Sitemiz üzerinden Lol RP satın almak istediğiniz zaman aşağıdaki linkten bize ulaşabilirsiniz.

Satın almak için tıklayınız...