Google Play Hediye Kartı'nın Avantajları

Google Play Hediye Kartı'nın Avantajları

Birkaç akıllı cep telefonu markasının dışında dünyada en fazla kullanılan ve akıllı cihaz üreticilerinin sistemlerine entegre etmiş olduğu bir mağaza olan Google Play üzerinden satın alabileceğiniz ya da ücretsiz indirebileceğiniz çok fazla uygulama mevcuttur.  Google play hediye kartı satın alma işlemini anlatacağımız bu yazımızda Google play nedir? Bunu anlatarak girelim istedik. çünkü günümüzde cep telefonları konu olduğu zaman en büyük ihtiyaçlar arasında geliyor.

Google Play Hediye Kartı Nedir?

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz Google Play Marketlerden uygulama alırken kredi kartı ya da mobil ödeme kullanmadan alışveriş yapmanızı sağlayan kartlardır ve bu kartlarla birlikte istediğiniz bir oyun ya da uygulamayı da alabilirsiniz. Google Play hediye kartları tek yüklemeliktir bunun içinde sadece alırken para ödersiniz.3 farklı bedelle satış miktarı olan bu kartlar sayesinde hoşunuza giden ancak ücretli olduğu için alamadığınız her türlü uygulama ve oyunları da satın alabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden Google Play hediye kartı satın alma işleminizi çok kısa süre içerisinde yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey aşağıda belirtilmiş olan 25–50-100 TL’lik bakiyelerden herhangi birisini sepetinize eklemek ve sonrasında alım işleminizi gerçekleştirmek.

Satın alma işleminde çok cüzi bir fark ödemesi yaparsınız bu da sizin aldığınız oyunun kalitesine göre ödeyeceğiniz bedelin çok düşük olduğu anlamına gelecektir.

Türkiye’de en güvenilir Google play hediye kartı satın alabileceğiniz yer sitemizdir.