Apple Itunes Hediye Kartı Kullanmak

Apple Itunes Hediye Kartı Kullanmak

Sevdiğiniz bir insana tek bir kart ile birlikte milyonlarca şarkı hediye edebilir ya da istediği bir uygulamayı almasını sağlayabilirsiniz. İstediğiniz miktarda alacağınız Apple itunes hediye kartları sayesinde sanal dünya içerisinde olmak size daha eğlenceli gelecek. Apple kimliğinize ekleyeceğiniz mağaza kredisi sayesinde Apple Store ve İtunes store’den istediğiniz bir alışverişi yapabilir ICloud saklama alanınızı da artırabilirsiniz. 

Almak istediğiniz hediye kartının miktarına bağlı olarak istediğiniz farklı seçenekler sizi bekliyor. Apple Store ve Itunes içerisindeki oyun ve uygulamaları satın alarak cep telefonlarınızı ve akıllı cihazlarını renklendirebiliyorsunuz. Bilindiği üzere Apple Store ve ITunes üzerinde sahip olmak istediğiniz milyonlarca uygulama söz konusu bunlardan bazılarının ücretli olması ise sahip olmanızı zorlaştıracaktır. Sitemizden Apple Itunes hediye kartı satın aldığınız zaman ise bu zorluğun üstesinden gelmiş olacaksınız.

Apple Itunes hediye kartı satın aldığınız zaman mağaza içerisinde istediğiniz şekilde kullanabiliyorsunuz. İster müzik aboneliği yapabilirsiniz isterseniz de oyun içi alımlar yapabilirsiniz.

Hediye Kartı Veya Kod Kullanma

Eğer daha öncesinde nasıl yapacağınızı bilmediğiniz için Apple müsic abonesi olmadıysanız o zaman bu kartı kullanarak istediğiniz şarkıyı indirebilirsiniz. 

Akıllı cihazlar günümüz dünyasında her geçen gün kendisini geliştirirken mağaza seçenekleriniz de artmakta. Üstelik geliştirilen bu uygulamalarının insan yaşamını kolaylaştıran özellikte olması da bu kartlara olan ihtiyacı daha da fazla artırıyor. Kartların miktarı 25 – 50 – 100 TL olarak belirlenmiştir.